logo zok

plenfrdeites

zik zok logo

baner wakacje zok 2021

WAKACJE ŚWIETLICE zok 2021

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:30

Feryjne zajęcia 2017

O tym, jak wiele rzeczy można zrobić w ciągu tygodnia, przekonały się dzieci uczęszczające na feryjne spotkania do Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Odwiedziny pana policjanta, seanse filmowe, zabawy taneczne, zajęcia plastyczne - każdy tutaj może znaleźć coś dla siebie!
Nasze ferie rozpoczęliśmy od spotkania z policjantem, który w ciekawy sposób rozmawiał z dziećmi o zagrożeniach i niebezpieczeństwach jakie mogą je spotkać podczas ferii. Dzieci były bardzo aktywne - z zainteresowaniem słuchały zaproszonego gościa, chętnie zadawały też pytania, ale najwięcej emocji wzbudził policyjny sprzęt - chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby zobaczyć z bliska odznaki, czy policyjnych kajdanek...
Każdy dzień ferii ma swoją myśl przewodnią. Pierwszego dnia dzieci w ramach zapoznania robiły imienne wizytówki i integrowały się podczas wspólnych zabaw. We wtorek z okazji Walentynek ubraliśmy się na czerwono, robiliśmy kartki walentynkowe i wspólne "sercowe" zdjęcie.
Środy feryjne upływają pod hasłem "Kino" - oglądamy bajki i świetnie się przy tym bawimy. Miłośnicy kina przez całe ferie mogą nadrobić filmowe zaległości, bowiem od poniedziałku do niedzieli puszczamy znane i lubiane bajki i filmy familijne w promocyjnych cenach.
W czwartek i piątek poznawaliśmy tajniki teatru kamishibai - podzieleni na grupy tworzyliśmy własne i niepowtarzalne bajki, do których przygotowaliśmy ilustracje. Pojawiły się ciekawe historie o kosmicznych miśkach, albo o przyjaźni Wojtka, psa Rufusa, małego robaczka i pary chomików. Te barwne opowieści będziemy prezentować podczas finału ferii w piątek.
W tym samym czasie młodzież (uczniowie od klasy IV SP do III LO) miała okazję skorzystać z warsztatów artystycznych Rysunek-Kontrast-Grafika.
A już od poniedziałku kolejny tydzień szalonej przygody - podróż dookoła świata, zimowe krajobrazy - duże obrazy, to tylko niektóre z atrakcji. Dochodzą zajęcia w pracowni plastyczno-ceramicznej oraz w ofercie specjalnej sensoplastyka dla 3 zorganizowanych grup. Jeszcze więcej filmów (w tym horror dla młodzieży) oraz... tłusty czwartek!
Zajęcia na sali widowiskowej kierujemy do dzieci od lat 7. Dla młodszych (4-6 i 6-7) w poniedziałki i środy organizujemy zajęcia taneczne.

zik zok logo

baner wakacje zok 2021

WAKACJE ŚWIETLICE zok 2021

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus