logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

wtorek, 20 września 2016 08:30

Inauguracja roku kulturalnego 2016/2017

Popołudniowym koncertem w wykonaniu solistów i zespołów Złocienieckiego Ośrodka Kultury rozpoczęliśmy działania amatorskiego ruchu artystycznego. Na scenie zaprezentowali się: Lenka Soroko, zespół taneczny „Trzpiotki”, „Trzpioty I”, „Trzpioty II” i „Złocienie”, Gabrysia Jasnowska, zespół wokalny „Maluszki” i „Chochliki”, Wiktoria Wielikanow wraz z instruktorką, duet wokalny: Zuzanna Kaczor i Marta Loosekot, Anna Mazur, Julia Wasiniewska, zespół tańca sportowego „Cheerleaderki”, trio wokalne w składzie: Basia Hołubczat, Magda Krzemińska i Martyna Bartkus i zespół „Styl” z Uniwersytetu III Wieku.

Podczas niedzielnego spotkania animatorzy ZOK i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu prowadzili animacje dla dzieci, wspólnie malowali obraz ”Oko na kulturę”. Na zakończenie koncertu podjęliśmy próbę wykonania wspólnej fotografii, pn. ”Postaw na ZOK”.

Dziękujemy wszystkim widzom i uczestnikom za udział w koncercie. Zapraszamy do rozwijania swoich zainteresowań i pasji w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software