logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 27 stycznia 2015 11:20

Ferie na półmetku…

Minął już tydzień ferii zimowych. Jak co roku zawitało do nas dużo dzieci. Udział w zajęciach bierze około 80 uczestników. Zajęcia i zabawy odbywają się codziennie od godz. 11.00 do godz. 13.00.

 

Dzieci w wieku przedszkolnym bawią się, malują, lepią i wycinają w Przedszkolu Feryjnym przy ul. Połczyńskiej 6. Natomiast starsze dzieci bawią się w gry i zabawy poznawcze, tańczą, śpiewają oraz zmagają się z różnymi konkurencjami sportowymi i zabawami animacyjnymi na Sali widowiskowej, przy ul. Wolności 6.

Miniony tydzień był bardzo intensywny: gry i zabawy animacyjne, dzień olimpijski, laurki i drzewka guzikowe dla Babć i Dziadków.

Podczas ferii promujemy zdrowy tryb życia i żywienia, w związku z tym odbyła się pogadanka „Bezpieczne ferie” i „Profilaktyka grypy” prowadzona przez Jolantę Rokosz – starszy asystent Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Drawsku Pom.

Dużą popularnością cieszą się także kinowe czwartki , dzieci mogły obejrzeć bajkę pt. „Tarzan – Król Dżungli”.

Zapraszamy na drugi tydzień ferii z ZOK-iem i Biblioteką Publiczną

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus