logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 13:01

"Klimakterium i już"

27 marca, widownia Złocienieckiego Ośrodka Kultury miała zaszczyt bawić się na przedstawieniu „Klimakterium i już”. Popularny w całym kraju program artystyczny zachwycił złocieniecką widownię. Złocieniecki Ośrodek Kultury uświetnił spektaklem Międzynarodowy Dzień Teatru.

Bohaterkami przedstawienia są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. W musicalu pragną pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety. Dla kobiet jest to trudny czas, co wcale nie znaczy, ze musi być smutny.

Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń” - komentowały kobiety siedzące na widowni. Mimo, iż „okres przekwitania” dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat pomijany i nieśmiale poruszany w szerszym gronie.

W Złocienieckim Ośrodku Kultury wystąpiły Ludmiła Warzęcha w roli Zosi. W postać Pamelki wcieliła się Elżbieta Okupska. Malinę zagrała Ewa Śnieżanka, a Krychę Małgorzata Gadecka. Wszystkie aktorki zostały entuzjastycznie przyjęte przez widownię, a gagi i piosenki płynące ze sceny wprowadziły wszystkich w wyśmienity humor.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus