logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 08 grudnia 2014 13:50

Mikołajki jak z bajki – bombowa zabawa

6 grudnia br. w sobotni mikołajkowy dzień na sali widowiskowej ZOK odbyła się bombowa zabawa dla wszystkich grzecznych dzieci - tych dużych i tych małych. Mikołaj przybył pięknymi saniami. Słychać było dzwoneczki z zaprzęgu. Z wielkim hukiem wpadł na salę przez komin, co było wielkim zaskoczeniem dla dzieci i ich rodziców. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnicami elfami zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Przy skocznych tańcach, śpiewie i licznych konkurencjach upływał czas w miłej atmosferze. Milusińscy chętnie brali udział w bitwie na kule śnieżne. Ubierali choinkę ręcznie zrobionymi przez siebie ozdobami oraz odpowiadali na balonowe pytania zadawane przez Mikołaja. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko malowania buziek, gdzie pomocnice Mikołaja - Natalia Lipska i Julia Masłowska tworzyły przepiękne malowidła na uśmiechniętych twarzyczkach dzieci. Dużo radości sprawiły dzieciom balonowe zwierzątka.
Nie zabrakło również konkurencji dla dorosłych, którzy mogli zmierzyć się z rysowaniem bałwana z zawiązanymi oczami. Wiele śmiechu towarzyszyło zawodom tanecznym z balonem. Na zakończenie imprezy w nagrodę wszyscy otrzymali słodki poczęstunek.
Pani Barbarze Głowackiej - pełnomocnikowi ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Złocieńcu składamy podziękowania za przyznanie dofinansowania na zakup słodyczy, owoców i napojów dla wszystkich dzieci.
Mikołaj dziękuje Złocienieckiemu Ośrodkowi Kultury i Bibliotece Publicznej za zorganizowanie tego wspaniałego zamętu mikołajkowego, w tak radosny nastrój wszystkich wprawiającego !!!
Niestety z wielkim żalem Mikołaj upomina niektórych Rodziców za złe zachowanie - co najwyżej rózgą Im się dostanie.

Do zobaczenia za rok.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus