logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ZAŚPIEWAJMY RAZEM

zaspiewajmy_plakat_png
Kategoria
Koncert
Termin
2022-05-29 17:00 - 19:00

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym koncercie, w którym wystąpi ponad stu mieszkańców Złocieńca i obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Drawy z liderem wałeckim”.
Już 29 maja, w niedzielę, o 17.00 pod dyrygenturą Agnieszki Chwastek zaprezentujemy Wam efekt naszych warsztatów i spotkań wokalnych, których podjęliśmy się w ramach realizacji projektu „Zaśpiewajmy razem”.
Połączyła nas wspólna pasja śpiewania. Spotykaliśmy się w dziesięciu grupach wokalnych, które prowadzili dla nas Ewa Gadzina, Agnieszka Szpargała, Agnieszka Chwastek, Wioletta Krzemińska, Dorota Gadzina, Bernard Gadzina, Wojciech Kucharski, Albert Moroz, Seweryn Szymczyk i Konrad Chwastek.

Na projekt „Zaśpiewajmy razem” otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego skierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

 
 

Terminy

  • 2022-05-29 17:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

Współpraca z partnerami

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus