logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Muzyczny Piątek- V Andrzejki Bluesowe 2021

bluesowe_andrzejki_zok_zlocieniec_2021
Kategoria
Koncert
Termin
2021-11-26 19:00 - 21:00

Zapraszamy na listopadowy Muzyczny Piątek- Andrzejki Bluesowe. To już V edycja naszych spotkań z bluesem. Wystąpią w niej, jako goście - grupa HEAVYLITES oraz ROMEK BADEŃSKI (harmonijka ustna), który zagra razem z gospodarzem tej imprezy zespołem FALKENBLUES.
HEAVYLITES to grupa przyjaciół z Piły i okolic, których połączył blues & rock. W ich repertuarze znajdziemy wszystko, co wywołuje dobre skojarzenia i wibracje. Solidny warsztat i magnetyzujący głos wokalistki, to to, co ich charakteryzuje.
ROMEK BADEŃSKI – utalentowany muzyk z Trójmiasta. Laureat konkursu harmonijki na Międzynarodowym Festiwalu Harmonijki Ustnej Harmonica Bridge Bydgoszcz-Toruń 2006.
Od tego roku regularnie w czołówce ankiety Blues Top prestiżowego pisma Twój Blues w kategorii Harmonijka Roku. Uczestnik większości festiwali bluesowych w Polsce. Występował z czołówką polskiej sceny bluesowej i jazzowej.
FALKENBLUES - zespół, którego nie trzeba przedstawiać bywalcom złocienieckich Andrzejek Bluesowych. Energetyczny blues i feeling, który nie pozostawia obojętnym. Tym razem w połączeniu z magią harmonijki ROMKA BADEŃSKIEGO na scenie.

 
 

Terminy

  • 2021-11-26 19:00 - 21:00

Wspierane przez iCagenda

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus