wiatraczek gif

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

Prev Next
Potworna rodzinka
Listy do M. 3
Pierwszy śnieg
Wielkie wydarzenie OPERA CARMEN na dużym ekranie  w Złocieńcu
Między nami wampirami
Geostorm
Ach śpij kochanie
Magiczna zima Muminków - PRZEDPREMIERA
Thor: Ragnarok
Najlepszy
Coco
Liga Sprawiedliwości
Magiczna zima Muminków

 

kino szkola2

logo m kult

Biuletyn Kulturalny

sygnal baner

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 03 maja 2017 20:19

Laureaci konkursu „Pocztówka z mojej miejscowości" 2017

PROTOKÓŁ Z WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
– etap powiatowy
„POCZTÓWKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI " 2017

Do etapu powiatowego zgłoszonych zostało około 70 prac konkursowych.
Prace ocenione zostały w czterech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
- 10-12 lat
- 13-15 lat
- 16-19 lat

Jury w składzie :
Agnieszka Świerczek, Jadwiga Adrianowska i Elżbieta Kordek po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac konkursowych, dokonało ich oceny. Wzięło pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. Wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznało dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiekowej 6- 9 lat
I miejsce –Zuzanna Jakiel
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

II miejsce Alicja Dopierała
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

III miejsce –Aleks Sawicki
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
- Ania Romaniec
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

- Szymon Boral
Biblioteka Publiczna w Złocieńcu
opiekun: Barbara Bielak

- Szymon Leśko
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

W kategorii wiekowej 10- 12 lat

I miejsce – Emilka Rapiej
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

II miejsce - Julia Boral
Biblioteka Publiczna w Złocieńcu
opiekun: Barbara Bielak

III miejsce –Katarzyna Dopierała
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
- Martyna Maras
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

- Julia Maciejak
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

- Oliwia Leśniak
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

W kategorii wiekowej 13- 15 lat

I miejsce –Martyna Safaryn
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

II miejsce – Katarzyna Susołowska
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

III miejsce –Zuzanna Lichwa
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
- Oliwia Bogdanowicz
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

- Amelia Bogdanowicz – lat 13
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

- Piotr Karasiński
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Opiekun: Angelika Białecka

W kategorii wiekowej 16 – 19 lat

I miejsce –Zuzanna Bogusz
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

II miejsce – Julia Owczarek
Gimnazjum w Kaliszu Pom.
Opiekun: Aneta Hrabeć

III miejsce – Magdalena Światowa
Gimnazjum w Kaliszu Pom.
Opiekun: Aneta Hrabeć

Wyróżnienia:
- Aleksandra Olszacka
Gimnazjum w Kaliszu Pom.
Opiekun: Aneta Hrabeć

- Adrian Narowski
Gimnazjum w Kaliszu Pom.
Opiekun: Aneta Hrabeć

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród które odbędzie się 10 maja 2017 roku o godz. 18.00 w Pracowni Plastyczno - Ceramicznej Złocienieckiego Ośrodka Kultury, Ul. Połczyńska 6.

1 kat.6 9 lat I miejsce Zuzanna Jakiel  2 kat. 6 9 lat II miejsce Ala Dopierała 
kat.6-9 lat I miejsce Zuzanna Jakiel  kat. 6-9 lat II miejsce Ala Dopierała
 3 kat.6 9 lat III miejsce Aleks Sawicki  4 kat.6 9 lat wyróżnienie Anna Romaniec
 kat.6 9 lat III miejsce Aleks Sawicki  kat.6 9 lat wyróżnienie Anna Romaniec
 5 kat.6 9 lat wyróżnienie Szymon Boral  6 kat.6 9 lat wyróżnienie Szymon Leśko
 kat.6 9 lat wyróżnienie Szymon Boral  kat.6 9 lat wyróżnienie Szymon Leśko
 7 kat.10 12 lat I miejsce Emilka Rapiej  8 kat. 10 12 lat II miejsce Julia Boral
 kat.10 12 lat I miejsce Emilka Rapiej  kat. 10 12 lat II miejsce Julia Boral
9 kat. 10 12 lat III miejsce Katarzyna Dopierała 10 kat. 10 12 lat wyróżnienie Julia Maciejak
kat. 10 12 lat III miejsce Katarzyna Dopierała kat. 10 12 lat wyróżnienie Julia Maciejak
11 kat. 10 12 lat wyróżnienie Oliwia Leśniak 12 kat.10 12 lat wyróżnienie Martyna Maras
kat. 10 12 lat wyróżnienie Oliwia Leśniak kat.10 12 lat wyróżnienie Martyna Maras
13 kat 13 15 lat I miejsce Martyna Safaryn 14 kat. 13 15 lat II miejsce Katarzyna Susołowska
kat 13 15 lat I miejsce Martyna Safaryn kat. 13 15 lat II miejsce Katarzyna Susołowska
15 kat13 15 lat III miejsce Zuzanna Lichwa 16 kat.13 15 lat wyróżnienie Piotr Karasiński
kat13 15 lat III miejsce Zuzanna Lichwa kat.13 15 lat wyróżnienie Piotr Karasiński
17 kat. 13 15 lat wyróżnienie Amelia Bogdanowicz 18 kat. 13 15 lat wyróżnienie Oliwia Bogdanowicz
kat. 13 15 lat wyróżnienie Amelia Bogdanowicz kat. 13 15 lat wyróżnienie Oliwia Bogdanowicz
19 kat.16 19 lat I miejsce Zuzanna Bogusz 20 kat. 16 19 lat II miejsce Julia Owczarek
kat.16 19 lat I miejsce Zuzanna Bogusz kat. 16 19 lat II miejsce Julia Owczarek
21 kat. 16 19 lat III miejsce Magdalena Światowa 22 kat.16 19 lat wyróżnienie Aleksandra Olszacka
kat. 16 19 lat III miejsce Magdalena Światowa kat.16 19 lat wyróżnienie Aleksandra Olszacka
23 kat. 16 19 lat wyróżnienie Adrian Narowski  
kat. 16 19 lat wyróżnienie Adrian Narowski  

Już wkrótce

II swieto drawy b

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Gościli u nas

breakout tour zlocieniec 24 b

Nasza galeria

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software